قیمت دستگاه حضور و غیاب ارزان

قیمت دستگاه حضور و غیاب ارزان

دستگاه حضور و غياب برای داشتن کارایی مدرن و همچنین تشخيص اثر انگشت پيشرفته و تشخيص سريع اثر انگشت در كمترين زمان باید كمترين خطای ممكن را داشته باشد

ارتباط TCP/IP دستگاه حضور و غياب ارزان با كامپيوتر و قابلیت تخلیه اطلاعات از طریق USB، از دیگر امکانات این دستگاه می باشد و دسترسی به اطلاعات در دستگاه و گزارش و آماردهی ترددهای ثبت شده را به سهل ترین شکل ممکن در دسترس قرار میدهد.

دستگاه حضور و غیاب پردازش پارسیان دارای سنسور نوری ضد خش و ضد تقلب با كيفيت و كارايی بسيار بالا و به روز و ارزان ترین قیمت و پیشرفته می باشد. صفحه نمايش رنگی دستگاه حضور و غیاب باعث آسان شدن کار با منوهای دستگاه و همچنین برخوداری از وضوح مناسب برای کار کاربران می باشد.

مجهز بودن به باطری داخلی و کارت خوان بدون تماسRFID) ) از ویژگی های مهم این دستگاه حضور و غياب ارزان می باشد که در کنار قیمت فوق العاده ارزان و مناسب این دستگاه را به یک انتخاب بسیار درست و محبوب برای مجموعه های کوچک و متوسط تبدیل کرده است.

از اصلی ترین وسایل در هر شرکتی که توسط آن میتوان ورود و خروج و ساعت حضور و غیاب پرسنل را ثبت کرد تا انتهای ماه طبق محاسبات نرم افزار حضور و غیاب چه تحت ویندوز و چه نرم افزار تحت وب حضور و غیاب، حقوق و مزایای پرسنل را محاسبه نماید دستگاه حضور و غیاب است.

دستگاه حضور و غیاب انواع مختلف همانند دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی ,تشخیص چهره جهت انجام این امور موجود میباشد و تلاش مجموعه پردازش پارسیان این است که بهترین نمونه های کنترل تردد را بهترین و ارزان ترین هزینه دراختیار کاربران قراردهد و مدرن ترین دستگاه حضور غیاب را اعم از تولیدات داخلی و خارجی جمع اوری کرده تا مدیران بتوانند بسته به نیاز خود آن را با بهترین قیمت خریداری کنند.

در نرم افزار های مختلفی مانند نرم افزار حضور و غیاب و نرم افزار حقوق و دستمزد در دسترس کاربران قرار میگیرد تا استفاده از دستکاه اسان تر و کامل تر انجام پذیرد.

 قیمت دستگاه حضور و غیاب

 قیمت دستگاه حضور و غیاب و کارکرد های دستگاه های مورد نظر از مهمترین و محاسبه اولیه ی انتخاب محسوب میشوند و پردازش پارسیان سعی برآن داشته که نمونه ای از بهترینها و ارزان ترین ها جمع کند تا مدیریت تردد پرسنل برای شما هرچه آسانتر انجام شود.

1- برندها و مارک های مختلفی از دستگاه حضوروغیاب در بازار موجود می باشد، که بر قیمت دستگاه حضوروغیاب تاثیر می گذارند از جمله این برندها : دستگاه حضوروغیاب Virdi  ، Nitgen  ، ZKteco ، Pegasus ، Suprema و…

2- دستگاه حضوروغیاب رایگان هم اگر داشته باشید ولی خدمات پس از فروش مناسب ارایه نشود . برای شرکت و سازمان شما ارزشی نخواهد داشت پس خدمات پس از فروش عوامل مهم در خرید دستگاه حضور و غیاب میباشد.

3- روشهای شناسایی : اثر انگشت، تشخیص چهره، کارت و رمز

4-داشتن گارانتی از جمله عوامل مهم در دستگاه حضور و غیاب میباشد تادرصورت خرابی سیستم یا بهم ریختگی نرم افزار….پشتیبانی دستگاه این کار رابرای شما انجام دهد ک پردازش پارسیان انتخاب خوبی برای داشتن معتبرترین گارانتی در این زمینه میباشد

5- ماژولهای موجود دستگاه حضوروغیاب : ماژول بی سیم، ماژول اکسس کنترل، دوربین داخلی، صفحه لمسی و….

6-پورتهای خروجی مانند USB ، RS232 ، Wiegand ، TCP/IP و…

عوامل موثر در قیمت دستگاه حضور وغیاب

    برند دستگاه حضور و غیاب

    ماژولهای دستگاه حضور و غیاب

    روشهای شناسایی دستگاه

    پورتهای خروجی

  گارانتی

    خدمات پس از فروش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست