گیت ورود و خروج باشگاهی

در حال نمایش 2 نتیجه

نیاز امروزه باشگاه ورزشی

استفاده از گیت ورود و خروج باشگاهی ، یکی از دلایل موفقیت عملکرد مجموعه‌های ورزشی است. چرا که با کنترل و نظارت بر تردد مراجعین به هر باشگاه، پاسخگویی به آنان با کیفیت بالاتری صورت می‌پذیرد. رضایت مراجعین در یک مجموعه نیز رابطه مستقیمی با افزایش سود به همراه دارد. امروزه باتوجه به شیوه‌ زندگی افراد و تمایل جوامع به سبک زندگی سالم، استقبال بسیاری از ورزش شده است. مدیران یک مجموعه ورزشی با آگاهی از این موضوع، اقدام پیاده‌سازی روش‌های نوین برای نظارت باشگاه‌ها و جذب افراد به سوی ورزش داشته‌اند.

چرا باید از گیت باشگاهی استفاده کنید؟

یکی از مزایای گیت باشگاهی ، امکان بررسی میزان جلسات باقی‌مانده از کلاس ورزش یک فرد و صدور مجوز عبور برای ایشان می‌باشد. محاسبات دقیق، بررسی دسترسی هر فرد به سالن ورزشی مورد نظر در کمترین زمان و صدور مجوز تردد از اهمیت بالایی برخوردار است. مراجعین توقع دارند در محیط ورزشی خود، نظم و نظارت شایسته‌ای را شاهد باشند.

از سوی دیگر، گیت ورود و خروج به‌راحتی امکان اتصال به انواع دستگاه حضور و غیاب باشگاهی و اتوماسیون ورزشی را دارد. با این مزیت، مدیران می‌توانند امکان تردد از گیت باشگاهی را منوط به چک‌کردن شهریه، بررسی دسترسی فرد و مجوز استفاده از سالن‌های ورزشی کنند.

یک باشگاه ورزشی چندمنظوره را در نظر بگیرید که هر بخش توسط مدیر خود اداره می‌شود. در این باشگاه در سانس‌های مختلف، خدمات ورزشی متفاوتی به مراجعین ارائه می‌گردد. از سوی دیگر روزهای زوج و فرد به صورت مجزا ویژه بانوان یا آقایان نیز می‌باشد. بدون استفاده از تجهیزات استاندارد و هوشمند، امکان نظارت و مدیریت همه این امور فراهم نخواهد شد.

مدیریت باشگاه می‌تواند به‌سادگی با نام کاربری و رمز اختصاصی خود وارد نرم افزار باشگاهی شود. برای اعضای خود کارت عضویت صادر نماید و ساعات مجاز ورود و نیز اعتبار کارت را تعیین کند. پس از این مراحل نیز توسط دستگاه کدکننده کارت، برای هر عضو کارت عضویت صادر خواهد شد.

گیت ورود و خروج باشگاهی نصب‌شده در درب ورودی باشگاه در هنگام مراجعه افراد، دسترسی را کنترل نموده و در صورت ممانعت از ورود یک فرد در ساعت خارج از زمان موردنظر با آلارم اختصاصی مانع ورود او به باشگاه می‌گردد.

گیت ورود و خروج باشگاهی این قابلیت را دارد که گزارش مالی را به صورت روزانه هفتگی و ماهانه در اختیار مدیریت قرار دهد.

همچنین امکان صدور کارت تک‌جلسه‌ای برای افرادی که عضو باشگاه ورزشی نیستند وجود دارد.  گیت ورود و خروج باشگاهی دقیق و سریع که مجهز به نرم‌افزار و تجهیزات لازم برای کنترل اشتراک باشگاه باشد از ملزومات مدیریت یک مجموعه ورزشی است.

قیمت گیت باشگاهی پارسیان با توجه به کیفیت ساخت آن مقرون‌به‌صرفه برای باشگاه ورزشی در نظر گرفته شده است.

از دیگر امکانات کاربردی اتوماسیون باشگاهی علاوه بر دستگاه حضور و غیاب باشگاهی می‌توان به قفل باشگاهی اشاره نمود که در کنار گیت ورود و خروج امکان بی‌نظیری برای نگهداری وسایل ورزشگاران است.

فهرست