گیت ورود و خروج باشگاهی

نمایش یک نتیجه

نیاز امروزه باشگاه ها

امروزه به دلیل استقبال بیش از اندازه مردم از باشگاه ورزشی و تناسب اندام، باشگاه ها مراجعه کنندگان زیادی دارند که چند برابر بیشتر از گذشته شده است که مدیران باشگاه با توجه به مدرن بودن شرایط جامعه امروزی باید بروز بودن دستگاه ها توجه کرده و اقدام کنند تا بتوانند مدیریت بهتری بر روی باشگاه داشته باشند و هم باعث جذب مشتری بیشتری شوند هدف از گفتن این نکته این بود که با توجه به پیشرفت و الکترونیکی شدن دستگاه ها و هم استقبال بیش‌ ازحد کاربران از باشگاه های ورزشی ، این مکان نیاز به کنترل بیشتری دارد.

یک باشگاه ورزشی چند منظوره را در نظر بگیرید که هر بخش توسط مدیر خود اداره شده یعنی در بعضی از روزها ورزش های مثل تکواندو در روزهای بعد سانس بعد از ظهر ورزش هایی از قبیل جودو و یا غیره انجام میگیرد با این وجود که سانس صبح مختص بانوان است ولی از یک فضا استفاده می کنند. در حقیقت کنترل کردن ورود و خروج در این شرایط سخت است که با به کار گرفتن نیروی انسانی برای نظارت این قبیل کارها مسلما دچار خطا و اشتباه خواهد شد.

مدیریت باشگاه با نام کاربری و رمز اختصاصی خود وارد نرم افزار شده و برای اعضای خود کارت عضویت صادر نموده و ساعات مجاز ورود و نیز اعتبار کارت را تعیین و توسط دستگاه کد کننده کارت، برای هر عضو کارت عضویت صادر می کنند. گیت ورود و خروج باشگاهی نصب شده در درب ورودی باشگاه در هنگام مراجعه فرد به باشگاه در صورتی که در زمان روز و ساعت مجاز مراجعه نموده و نیز کارت او دارای اعتبار باشد اجازه ورود میدهد و گیت باشگاه باز می گردد و در غیر اینصورت با آلارم اختصاصی مانع ورود فرد به باشگاه می گردد.

گیت ورود و خروج باشگاهی این قابلیت را دارد که گزارش مالی را به صورت روزانه هفتگی و ماهانه در اختیار مدیریت قرار دهد.

همچنین اگر فردی دارای کارت عضویت نبوده میتواند با گرفتن کارت شارژی با مبلغ مورد نظر آن را شارژ نموده و به تعداد دفعات با هر ورود و خروج از آن کارت استفاده نموده و در پایان زمانی که کارت فاقد موجودی باشد روی صفحه گیت ورود و خروج باشگاه عدم موجودی را نشان داده و مانع از ورود به فرد به باشگاه می شود

گیت باشگاهی مناسب و سریع که مجهز به نرم افزار و تجهیزات لازم برای کنترل اشتراک باشگاه بصورت هوشمند از جمله وسایل مورد نیاز باشگاه می باشد.

قیمت گیت ورود خروج باشگاهی پارسیان با توجه به کیفیت ساخت آن مقرون به صرفه برای باشگاه ورزشی در نظر گرفته شده است.

فهرست