مهم‌ترین کاربردهای ریموت کنترل آسانسور

ریموت کنترل آسانسور

ریموت کنترل آسانسور

با وجود مجتمع‌ها و آسمان‌خراش‌های چندین طبقه، رفت و آمد با کمک پله‌ها کاری غیرممکن و بسیار خسته‌کننده است. در این شرایط آسانسورها و بالابرها به کمک انسان‌ها آمده‌اند تا در چند دقیقه کوتاه، آن‌ها را به طبقه مورد نظرشان جابه‌جا کند. حالا مشکلی که به وجود آمده این بوده که برخی از افراد به درستی از آسانسورها استفاده نمی‌کنند. برای استفاده درست از بالابرها پیشنهاد ما به شما بهره بردن از ریموت کنترل آسانسور است.

مدیران ساختمان با کمک این ریموت‌ها می‌توانند در برابر استفاده‌های بی‌جا از آسانسور مقاومت کرده و مزایای زیادی را برای سایر ساکنین به ارمغان بیاورند. هر کدام از این ریموت‌ها بر اساس مشخصات و مدلی که دارند، سیستم کنترل تردد مجزایی را به خود اختصاص داده‌اند. در ادامه به بررسی کامل‌تری از این موضوع بسیار مهم خواهیم پرداخت؛ پس تا انتها ما را همراهی کنید.

ریموت کنترل آسانسور

ریموت کنترل آسانسور چه کاربردی دارد؟

مهم‌ترین مبحث درباره این موضوع کاربردی است که این ریموت‌ها به خود اختصاص داده‌اند. در یک نگاه کلی از مهم‌ترین کاربردهای این ریموت‌ها می‌توانیم به گزینه‌های زیر اشاره داشته باشیم:

  • مدیر ساختمان با در دست داشتن این ریموت‌ها قادر است تا آسانسور را قطع و یا وصل کند. دلایلی که مدیر ساختمان با توجه به آن‌ها دست به قطع آسانسور می‌زند، شامل موارد گوناگونی می‌شوند. به عنوان مثال با این کار می‌خواهد از اسباب‌کشی جلوگیری کند. این کار مدیر باعث خواهد شد تا آسانسور دچار خرابی نشود و هزینه‌های سنگین تعمیر از خود بر جای نگذارد.
  • در داخل کابین آسانسور کلیدهای مختلفی وجود دارند که در برخی مواقع نیاز به فعال شدن دارند. با کمک این ریموت می‌توان کلیدهای مورد نظر را فعال کرد. یک نکته بسیار مهم در رابطه با این موضوع وجود دارد. برای فعال کردن این کلیدها نیاز است تا حتما برنامه‌ریزی‌های قبلی را انجام داده و با هماهنگی پیش بروید.
  • همچنین گاهی اوقات نیاز است تا کابین به یک طبقه خاصی فرا خوانده شود. استفاده از ریموت کنترل آسانسور می‌تواند یک راهکار بسیار ایده آل باشد.
  • وی آی پی VIP کردن آسانسور نمونه دیگری از کاربردها است. یعنی تنها افراد خاصی می‌توانند از آسانسور استفاده کنند.
  • بعضی وقت‌ها باید طبقات مختلف یک ساختمان از سرویس‌دهی آسانسور حذف شده و کنار گذاشته شوند. استفاده از ریموت‌ کنترل می‌تواند این کار را برای شما انجام دهد.

با توجه به کاربردهایی که ذکر کردیم، می‌توانید به این نتیجه دست پیدا کنید که حضور ریموت کنترل آسانسور تا چه حد می‌تواند مفید و ضروری واقع شود و شما را از هزینه‌های اضافی دور کند. همچنین این ریموت‌ها می‌توانند در زمان نیز صرفه‌جویی کنند.

قیمت ریموت کنترل آسانسور

برای تعیین قیمت این ریموت‌ها نیاز است تا به پارامترها و متغیرهای مختلفی توجه داشته باشید. نوع این ریموت‌ها می‌تواند در افزایش یا کاهش قیمت‌ها اثر داشته باشد. به عنوان مثال قیمت نوع رادیویی این ریموت‌ها با قیمت نوع IR کاملا متفاوت است. در یک نگاه کلی می‌توانیم اینطور بیان کنیم که هر چقدر ریموت آسانسور در مشخصات برتری داشته باشد، قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. پس قبل از اینکه بخواهید خرید خودتان را انجام دهید و ثبت سفارش کنید، حتما از قیمت این ریموت‌ها اطلاعات لازم را کسب کنید.

ریموت کنترل آسانسور

سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم تا به بررسی اطلاعات کاربردی درباره ریموت کنترل آسانسور بپردازیم. این ریموت‌ها در دو نوع مختلف رادیویی و IR تولید می‌شوند که هر کدام از آن‌ها قیمت‌های مجزایی را به خود اختصاص داده‌اند. همچنین به دلیل ساختاری که این ریموت‌ها دارند، می‌توانید شاهد کاربردهای گوناگونی باشید. در این مطلب سعی کردیم تا اساسی‌ترین کاربردها را برای شما نام ببریم تا اهمیت این ریموت‌ها را بیشتر درک کنید. اگر سوال بیشتری دارید، کارشناسان گروه پردازش هوشمند پارسیان آماده پاسخگویی هستند. تمامی راه‌های ارتباطی در سایت ثبت شده‌اند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست