کنترل دسترسی آسانسور

از یک واحد کنترل دسترسی آسانسور برای تعیین طبقه هایی که می توان بر اساس اعتبار کنترل دسترسی درب استفاده کرد ، استفاده می شود. به عنوان مثال ، تمام حسابدارانی که در طبقه 5 کار می کنند می توانند به آن طبقه برسند ، اما نمی توانند به بخش فناوری اطلاعات در طبقه 3 مراجعه کنند. طبقه هایی که شامل مکان های عمومی مانند کافه تریا یا مرکز تناسب اندام هستند ، به طور معمول برای همه در دسترس است.مثال دیگر اینکه میران اپارتمان ها میتوانند دسترسی مستاجر ان که واحد راتخلیه نموده  ویا کسانی که شارژ پرداخت نکرده اند قطع کنند.

همچنین می توان این سیستم را طوری برنامه ریزی کرد که به افراد خاص مانند مدیران اجرایی اجازه دهد به هر طبقه بروند.

سیستم امنیتی دسترسی آسانسور از ریدر کنترل دسترسی درب در آسانسور ، واحد کنترل آسانسور و نرم افزار ویژه کنترل آسانسور تشکیل شده است.

قیمت دستگاه کارتی آسانسور

قیمت دستگاه کنترل تردد آسانسور به نسبت طبقات متفاوت خواهد بود و معمولا برای هر 8 طبقه اضافی نیاز به یک برد توسعه اضافی است.قیمت دستگاه کارتی آسانسور برای یک کابین ثابت بوده و فقط نقش خواندن اطلاعات کارت را دارد.

اجزا کنترل دسترسی آسانسور :

دستگاه کنترل تردد آسانسور

آسانسور-مجوز ها-دسترسی-طبقه

کنترل دسترسی آسانسور

کنترل کننده آسانسور  PE18

کنترل پنل PE18 به طور خاص برای کنترل آسانسور طراحی شده است. این شامل رله ها و اطلاعات لازم برای دسترسی امن و همه کاره تا 8 طبقه )قابل ارتقا)است.

این یک سیستم انعطاف پذیر است که به شبکه ، سریال و یا بلوتوث متصل می شود. بسته به تعداد طبقه ای که باید کنترل کنید می توانید برد کنترلر مناسب خریداری کنید.

دسترسی به طبقه را می توان با مجوز تعیین کرد. برای تعیین اینکه چه کسی و چه کسی می تواند به طبقه های از پیش تعیین شده برسد ، می توانید از کارت RFID و یا تلفن همراه خود استفاده کنید.

با استفاده از تلفن همراه به جای کارت میتوانید بر روی آسانسور خود کنترل داشته باشید

نرم افزاری برای کنترل تردد آسانسور

سیستم آسانسور روی رایانه شخصی ویندوز ویا گوشی موبایل شما کار می کند. این همان نرم افزار مدیریت دسترسی درب است که برای کنترل تمام درب های شما استفاده می شود.

نمودار سیم کشی سیستم کنترل دسترسی آسانسور

صفحه کنترل آسانسور با دکمه های داخل آسانسور و وسایل الکترونیکی کابین ادغام می شود. ریدر کنترل دسترسی در آسانسور تعیین می کند که شخص به چه طبقه هایی برسد. خواننده می تواند یک ریدر ساده از نوع RFID یا یک تلفن همراه  باشد. وقتی اعتبار صحیح تشخیص داده شد و دکمه کف در آسانسور فشرده شد ، سیگنال از صفحه کنترل آسانسور عبور می کند و سپس به سیستم آسانسوری می رود که آسانسور را حرکت می دهد.

پانل کنترل آسانسور شامل رله هایی است که دکمه را از سیستم آسانسور جدا می کند. اگر فرد اجازه دسترسی به طبقه خاصی را داشته باشد ، رله بسته شده و اتصال بین دکمه و سیستم آسانسور (در اتاق کنترل آسانسور) را فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست