دوربین پلاک خوان

نمایش یک نتیجه

دوربین پلاک خوان یکی از انواع دوربین مداربسته پارکینگ است . این دوربین با قابلیت ثبت پلاک خودرو امکان شناسایی و کنترل تردد خودرو با دقت بالا را فراهم نموده است.

از مزیت‌های دوربین پلاک خوان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان ثبت پلاک خودرو در هنگام تردد با سرعت بالا
  • دقت هنگام ثبت پلاک در نور کم یا نور آفتاب ( هنگام روشنی یا تاریکی هوا )
  • توانایی شناسایی پلاک از زوایای مختلف
  • امکان نصب در ارتفاع برای عدم دسترسی افراد متفرقه به دوربین
  • قابلیت اتصال به نرم افزار پارکینگ و نرم افزار پلاک خوان
  • مقاوم در برابر آب و هوای مختلف و رطوبت

دوربین ثبت پلاک خودرو با استفاده از منبع برق تغذیه می‌شود. در این دوربین،  شناسایی پلاک خودرو با سرعت بالا و بدون دخالت پردازنده یا نرم افزار جانبی(نرم افزار پلاک خوان ) صورت می‌گیرد.

با انتخاب این ابزار در کنار دیگر تجهیزات اتوماسیون پارکینگ ( همچون نرم افزار پارکینگ ، نرم افزار پلاک خوان ، راهبند و … ) مدیریت پارکینگ به بهترین شکل ممکن صورت می‌پذیرد. چرا که به راحتی امکان برقراری اتصال بین سخت افزار و نرم افزارهای پارکینگ وجود دارد. همچنین کلیه اطلاعات ثبت‌شده در این دوربین در مواقع ضروری بسیار کاربردی هستند. یعنی می‌توان به‌راحتی تصاویر ذخیره‌شده پلاک خودروی مورد نظر را جستجو کرد. باتوجه به استقبال بسیاری از افراد برای کنترل ورودی پارکینگ ها توسط دوربین مداربسته ، امروزه این ابزار طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

یکی دیگر از مزیت‌های کاربردی دوربین پلاک خوان ، امکان قراردادن پلاک هر خودرو در لیست سیاه است. با این امکان جالب، ایجاد مزاحمت به حداقل می‌رسد و پارکینگ‌ دارای امنیت قابل قبولی خواهد بود.

فهرست