راکت بازرسی ( راکت فلزیاب )

نمایش دادن همه 6 نتیجه

آشنایی با امکانات راکت بازرسی

راکت بازرسی ( راکت فلزیاب ) ابزاری برای شناسایی انواع فلزات می باشد. این محصول معمولا بیشتر در اماکن عمومی مانند فرودگاه ها برای پیدا کردن اشیا فلزی … و در مدارس برای پیدا کردن موبایل مورد استفاده قرار می گیرد.

هنگام تشخیص فلز، صدای راکت شنیده خواهد شد. یکی از قابلیت های این ابزار، پخش صدا در هنگام تشخیص فلز می باشد. اما در صورت تمایل می توان از راکت فلزیاب به صورت بی صدا ( با لرزش ) استفاده کرد.  قدرت شناسایی فلزیاب دستی مثال زدنی است. به شکلی که قادر به کشف انواع فلزات در اندازه 6-10 اینچ حتی در زیر عایق نیز می باشد.

این محصول در اماکن مختلفی کاربرد دارد. یکی از محبوبترین امکانات آن، تشخیص گوشی تلفن همراه حتی در حالت خاموش می باشد. از این نوع راکت به عنوان راکت گوشی یاب ( راکت موبایل یاب ) نیز یاد می شود.

بررسی عملکرد دستگاه راکت بازرسی بدنی بر روی سلامتی افراد

برخی از ابزار پزشکی همچون دستگاه های ضربان ساز قلب از حساسیت بالایی برخوردار هستند. حال سوال این است که آیا راکت فلزیاب برای سلامتی افرادی که از این دستگاه یا ابزار مشابه استفاده میکنند خطرناک است؟

به طور کلی هیچ موردی مبنی بر عوارض ناشی از استفاده راکت بازرسی گزارش نگردیده است. در واقع این ابزار مشکلی در عملکرد قلب و ریتم دستگاه ضربان ساز ایجاد نمی کند. به همین دلیل پزشکان در مورد خطر این دستگاه ها به دلیل ایجاد خرابی برای دستگاه های ضربان ساز قلبی را تکذیب کرده و از نظر سلامت هیچ موارد مضری برای افراد ندارد.

فهرست