کنترل دسترسی آسانسور

در حال نمایش 2 نتیجه

کنترل دسترسی آسانسور یا اکسس کنترل آسانسور ، ابزاری برای نظارت تردد افراد یک ساختمان از طریق کارت، اثر انگشت، نرم افزار و … است. با این روش دسترسی مشخصی به هر فرد برای تردد در طبقات داده و امنیت هر ساختمان را فراهم کرده‌اید.

آسانسور کارتی چیست؟

سیستم هوشمند و مدرن دستگاه کنترل تردد آسانسور، یکی از برترین تجهیزات در جهت افزایش امنیت ساختمان‌های اداری و مسکونی است. با کمک روش کارتی کردن آسانسور ، می توان استفاده از آن را هنگام ورد وخروج افراد با دقت بالا مدیریت نمود. نکته مهم در این مورد توجه به جزئیات و نیازهای کاربران بوده است. در واقع از این طریق، تعیین دسترسی افراد خاصی در بازه زمانی مشخصی از آسانسور امکان پذیر خواهد بود. حتی در مواقعی به صلاحدید مدیر ساختمان، از استفاده آسانسور توسط برخی افراد ممانعت به عمل می آید. به طور مثال در صورت عدم پرداخت شارژ ساختمان مسکونی، مدیر قادر به عدم ارائه این دسترسی خواهد بود. همانطور که اشاره شد، ساختار آسانسور کارتی مبتنی بر آخرین فناوری‌های روز دنیا می‌باشد. این سیستم دارای نرم‌افزار ویندوز و اندروید بوده و امکانات کاملی جهت کارتی کردن آسانسور ارائه می‌کند.

امکانات دستگاه اکسس کنترل آسانسور

دستگاه کارتی آسانسور که توسط گروه فناوری هوشمند پارسیان ارائه می‌گردد شامل امکانات زیر است؛

 • قفل کردن دستگاه کنترل تردد آسانسور درصورت نیاز
 • از کار انداختن آسانسور با کمک دستگاه کنترل تردد آسانسور
 • امکان استفاده از آسانسور برای همه ساکنین و افراد مورد نظر
 • غیرفعال کردن دسترسی گروهی از افراد یا یک واحد از ساختمان و یا آزاد کردن دستگاه
 • امکان تنظیم غیرفعال کردن دسترسی هر فرد خاص و تعریف زمان مجاز استفاده از آسانسور

کنترل دسترسی آسانسور

یکی دیگر از امکانات ویژه و منحصر به فرد دستگاه کنترل دسترسی آسانسور، قابلیت غیرفعال سازی دکمه احضار کردن آسانسور و جایگزینی آن با نصب یک دستگاه کارت خوان است. به گونه‌ای که  شخص با زدن کارت و یا وارد نمودن رمز می‌تواند آسانسور را احضار کند. در واقع شیوه‌های مختلفی برای هوشمندسازی آسانسور و افزایش امنیت ساختمان وجود دارد که در ادامه به آن اشاره شده است. هر یک از شیوه‌ها به دلخواه کاربران و بر حسب نیاز و بودجه آنان ارائه خواهد شد.

مزایای سیستم کنترل دسترسی آسانسور

تجهیز ساختمان و افزایش امنیت با مزایای آسانسور کارتی نکته مثبتی است که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم؛

 • کاربری آسان با ظاهری ساده قابل استفاده برای تمام افراد
 • دقت بالا در شناسایی تگ آسانسور و اجرای فرمان صادره
 • سرعت عمل فوق‌العاده در عملکرد و برقراری ارتباط با نرم‌افزار
 • قابل استفاده برای مدت طولانی با پشتیبانی و خدمات پس از فروش فناوری هوشمند پارسیان
 • تامین امنیت کلیه ساختمان‌ها و ورودی‌های منتهی به آسانسور که نیاز به کنترل تردد و نظارت دارند.
 • مناسب بودن قیمت دستگاه کنترل دسترسی آسانسور باتوجه به امکانات و مزایای آن و مدیریت بهینه تردد افراد
 • شما مشخص می‌کنید در هر بازه‌ زمانی، چه فرد یا افرادی، به کدام طبقات دسترسی برای ورود و خروج داشته باشند.

مزایای سیستم کنترل دسترسی آسانسور

نصب اکسس کنترل آسانسور:

نصب آسانسور کارتی به سادگی صورت گرفته و با کمک کارشناسان خبره فناوری هوشمند پارسیان در کوتاه‌ترین زمان اجرا می‌گردد. آموزش‌های مرتبط و نحوه کار با دستگاه کارتی آسانسور هم به طور کامل به کاربران ارائه می‌شود. در کنار دستگاه کنترل تردد آسانسور روش استفاده از ابزار دیگری همچون تگ یا نرم‌ افزار کنترل دسترسی آسانسور هم توضیح داده خواهد شد. به طور کلی کاربری و نصب و راه‌اندازی این سیستم هوشمند روی آسانسور بسیار ساده است و از این جهت در سال‌های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است.

احضار یا بازخوانی آسانسور با کمک انواع محصولات کنترل تردد:

دستگاه تگ آسانسور با انتخاب شما به یک یا چند روش زیر تجهیز شده و قابل استفاده می‌گردد. باتوجه به میزان تردد افراد و تمایل کاربران این شیوه‌ها به کار گرفته می‌شوند. در واقع با یکی از این روش‌ها، امکان اعلان یک دستور به آسانسور امکان‌پذیر خواهد شد؛

 • ریموت
 • کد یا رمز
 • اثر انگشت
 • کارت یا تگ بدون تماس
 • اپلیکیشن موبایل (WiFi)

یکی دیگر از مزیت‌های دستگاه کنترل تردد آسانسور ، امکان فعال‌سازی دکمه انتخاب طبقات توسط یکی از روش‌های فوق‌الذکر است. با این شیوه فرد می تواند طبقه مورد نظر را انتخاب نماید و از طریق یکی از این روش‌ها آسانسور را به آن طبقه فرا بخواند . این ویژگی زمانی کاربرد دارد که بخواهید انتخاب طبقه برای هر فرد را محدود به یک یا چند طبقه کنید. در ساختمان‌های اداری می‌توان یک یا چندین آسانسور را محدود به پرسنل خاص نمود. حتی می‌توان تعیین کرد که هر فرد می‌تواند به کدام طبقه دسترسی داشته باشد. کاربردهای ریموت آسانسور و دیگر امکانات فوق در مدل‌های مختلف، متفاوت است.

قیمت اکسس کنترل آسانسور

مدل‌های موجود از دستگاه کنترل تردد آسانسور

طبق توضیحات فوق، مدل‌های مختلفی از کنترل دسترسی آسانسور با قیمت و برندهای متنوعی وجود دارد. رایج‌ترین مدل‌ها، دستگاه تگ آسانسور یا کارت بدون تماس، ریموت، اثر انگشت، کد و رمز است. این موارد رو می‌توان به‌راحتی روی اپلیکیشن‌های ویندوزی یا اندرویدی موبایل مدیریت کرد. برندهای مختلفی برای ارائه این دستگاه‌ها در بازار وجود دارند که قبل از انتخاب بهتر است کاربری و سرعت و دقت هر برند را تست کنید. مقایسه قیمت اکسس کنترل آسانسور و امکانات و مزایای آن در چند مدل و برند به شما دید بهتری در خرید خواهد داد.

رابط کاربری نرم‌افزار و سخت‌افزار را هم مد نظر قرار دهید. کلیه مدل‌های موجود در وبسایت فناوری هوشمند پارسیان قابلیت ارتباط‌گیری آسان و بی‌دردسر را با موبایل و تجهیزات ساختمان دارند.

قیمت دستگاه کنترل دسترسی آسانسور

برای اطلاع از قیمت اکسس کنترل آسانسور حتما با مشاوران فروش شرکت فناوری هوشمند پارسیان در ارتباط باشید. چرا که باتوجه به نیازهای متفاوت هر کاربر، نیاز به امکانات و تجهیزات جانبی و نوسانات قیمت در بازار، بهترین انتخاب وابسته به بررسی چند جانبه است. نام برند و کشور سازنده دستگاه هم در قیمت این محصولات نقش مهمی دارند. در واقع تعداد طبقات، احضار بازخوانی آسانسور با روش‌های مختلف، تعداد و نصب تگ‌ آسانسور ، کارت‌ها، ریموت کنترل‌ها و …  تاثیر مستقیمی روی بهای تما‌م‌شده خواهد داشت.

کارتی کردن آسانسور

سوالات متداول:

آیا دستگاه کنترل تردد آسانسور در همه آسانسورها قابل نصب است؟

بله امکان نصب روی تام آسانسورها وجود دارد.

آیا امکان استفاده از چند روش همزمان کنترل تردد در آسانسور وجود دارد؟

بله کاربران به انتخاب خود ساده‌ترین روش برای ارتباط‌گیری را استفاده می‌کنند.

دستگاه تگ آسانسور برای چه تعداد کاربران قابل استفاده است؟

به تعداد بی‌شمار می‌توانید برای کاربران تگ اختصاص بدهید.

آیا می‌توان ورود و خروج به طبقات از طریق آسانسور را برای افراد مختلف محدود کرد؟

بله با تعیین میزان دسترسی هر فرد این امکان وجود دارد.

تگ یا کارت آسانسور قابل تعویض یا خرید در دوره‌های مختلف می‌باشد؟

شما می‌توانید باتوجه به نیاز هر طبقات و تعداد افراد، در بازه‌های مختلف این ابزار را مجددا خریداری کنید.

فهرست