اتوماسیون پارکینگ

مشاهده همه 8 نتیجه

یکی از مشکلات پارکینگ‌ های بزرگ نظارت نداشتن دقیق بر روند تردد خودرو ها است که یکی از نیازهای واجب می باشد. روش‌های مختلفی برای رفع این مشکل مورد استفاده قرار گرفته که هیچکدام نتوانسته نياز تمام و کمال مدیریت کنندگان پارکینگ را بر طرف نماید .

اتوماسیون کنترل تردد خودرو در واقع براي کنترل و ثبت دقیق و آمار ها و گزارش‌ های مربوط به ورود و خروج اتومبیل در ورودی‌ ها و خروجی‌ های پارکینگ‌ در سازمان‌ها، پارکینگ‌ های عمومي، عوارضی ‌ها، بزرگراه‌ ها و محدوده ‌های طرح ترافيکي مورد استفاده قرار گیرند.

قیمت اتوماسیون پارکینگ پارسیان با توجه به امکانات و قابلیت هایی که ارائه میدهد از قیمت مناسبی بر خوردار است.

این اتوماسیون  یکی از بروزترین و کاربردی ترین روش‌ برای نظارت بر پارکینگ‌ به حساب می آید و توانایی این را دارد که خودرو را تا فاصله 12 متري گيت يا راهبند بررسی و شناسایی نماید و تصمیم‌گیری در مورد مجاز بودن خودرو را به صورت اتوماتیک انجام و در صورت مجاز بودن راهبند را باز نماید.

اتوماسیون پارکینگ شامل نرم‌افزار اتوماسیون پارکینگ کاربردی و ساده و سيستم سخت ‌افزاری که وظیفه شناسايي خودرو را به وسیله فرکانس‌های راديويي یا دوربین بر عهده دارد می‌باشد.

در اتوماسیون کنترل تردد خودرو ، با نصب شناسه‌ ای هوشمند یا به اصطلاح تگ بر روی شيشه خودرو و همچنین نصب آنتن‌ هایی در ورودي و خروجی پارکينگ یا دوربین تخیص پلاک به آسانی پارکینگ را مدیریت نمود.

حتی می‌تواند به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به حضور نگهبان پارکینگ را کنترل نمایید که  نحوه انجام آن به این صورت است که با شناسايي اتومبیل به وسیله اتوماسیون پارکینگ، به صورت خودکار درب پارکینگ برای ورود خودروی مورد نظر گشوده شده و اجازه ورود میدهد دراين صورت تگ نصب شده بر روی شیشه خودرو عمل باز شده را انجام می دهد.

اتوماسیون کنترل تردد خودرو نظارت دقیق و لحظه ای را بر ورود و خروج اتومبیل ها را به وسیله وب فراهم می کند .

اتوماسیون پارکینگ از اجزای زیر تشکیل شده است:

  • نرم افزار اتوماسیون پارکینگ
  • ریدر برد بلند RFID یا دوربین تشخیص پلاک
  • دستگاه کنترل تردد پارکینگ
  • تگ خودرو
  • راهبند و گیت راهبند کنترل تردد
فهرست