گیت فلزیاب

نمایش دادن همه 3 نتیجه

گیت فلزیاب به عنوان یکی از بهترین ابزار بازرسی و کنترل تردد هنگام ورود و خروج افراد در یک سازمان است. این گیت برای شناسایی انواع فلزات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مهمترین دلیل انتخاب گیت فلزیاب برای یک سازمان، حفظ امنیت و کاهش خشونت و درگیری است. امروزه بسیاری از اماکن دولتی و خصوصی برای تهیه تجهیزات بازرسی و کنترل تردد سرمایه گذاری می نمایند. استفاده از این محصول با کمک پرسنل آموزش دیده ، در زمان شناسایی فلزات بسیار آسان خواهد بود.

بررسی عملکرد و ساختار گیت فلزیاب بازرسی :

گیت فلزیاب ابزاری با کاربری ساده اما مفاهیم پیچیده و نکات فنی بسیاری است. این گیت بازرسی شامل یک سیم‌پیچ مخصوص در میان دستگاه است که حین عبور از هر دو طرف فعال می‌گردد. این سیستم دارای فرستنده و سیگنال گیرنده  ویژه ای است که مواد فلزی را از دیگر اشیا تفکیک می ‌کند. همین امر موجب شناسایی سریع‌ و آسان فلزات همراه افراد می‌گردد. به بیان دیگر تشخیص فلزات هنگام عبور از گیت ، توسط میدان مغناطیسی قدرتمندی در کسری از ثانیه صورت می‌گیرد. دامنه میدان باتوجه به میزان حساسیت دستگاه و نوع فلز شناسایی‌شده، متفاوت است. برخی از انواع فلزات سریع‌تر از دیگر اشیا شناسایی می‌شوند.

ویژگی‌های انواع گیت بازرسی و کاربرد آن در سازمان‌ها :

گیت‌های بازرسی در انواع مختلفی به بازار عرضه و قیمت‌گذاری شده‌اند. در حال حاضر گیت 18 زون و 33 زون قابل ارائه به سازمان‌های مختلف می‌باشد. تعداد زون هر گیت نشان‌دهنده تعداد مناطق قابل شناسایی در بدن می‌باشد. دیگر مزایای این ابزار به شرح زیر است؛

  • نصب و راه‌اندازی آسان و کاربری ساده
  • طراحی مدرن و جنس بدنه باکیفیت بالا، برگرفته از فناوری‌های روز دنیا
  • قابل استفاده در کلیه مراکز دولتی، خصوصی و نهادهای امنیتی با تردد بالای افراد
  • دقت و سرعت عمل بالا در شناسایی فلزات همچون چاقو، سلاح گرم و سرد ، اشیاء فلزی گرانبها و …

آیا استفاده از گیت فلزیاب بازرسی روی بدن انسان عوارضی دارد؟

گیت‌های فلزیاب هیچ‌گونه عوارضی روی سلامتی و بدن افراد ندارند. از این رو می‌توان از آن‌ها در بسیاری از ارگان‌ها و نهادهای امنیتی، دولتی و خصوصی، مراکز عمومی، فرودگاه، همایشات و دیگر محیط‌های پرتردد استفاده نمود.

فهرست