گیت فلزیاب

مشاهده همه 2 نتیجه

گیت فلزیاب به دور از تاریخ و طراحی خود مسیری طولانی را طی کرده است. آنها نقش زیادی در حفظ ایمنی و کاهش خشونت و درگیری دارند. تعدادی از مکان های عمومی در سراسر جهان به دلایل بسیار موجهی در چنین تجهیزاتی سرمایه گذاری می کنند.

با کمک پرسنل آموزش دیده و استفاده از نظارت ، آنها در شناسایی اشیاء خطرناک یا فلز مانند چاقو و اسلحه استفاده بسیار دارند.

PI یا پالس القایی

در حالی که یک فلزیاب ساده است ، مطمئناً تعدادی از مفاهیم پیچیده و نکات فنی وجود دارد. اما ، برای اهداف ساده در درک اساسی در نحوه عملکرد ، می توانید به سیستم القایی این مقاله مراجعه کنید. بیشتر گیت بازرسی های ایستاده مبتنی بر این سیستم هستند.

این شامل داشتن یک سیم پیچ مخصوص است که در وسط دستگاه در حین عبور از هر دو طرف قرار دارد. سیم پیچ دارای فرستنده و سیگنال گیرنده ویژه ای است که مواد فلزی را که از قسمت های دیگر جدا می کند. یا جایی که از آن عبور می کنید ، شناسایی یا ردیابی می کنید

نیروهای مغناطیسی ویژه ای وجود دارند که فلز را خیلی سریع و به معنای واقعی کلمه در میکرو ثانیه از طریق پالس محدوده هزار در دقیقه تشخیص می دهند. میدان الکترومغناطیسی هنگامی ساخته می شود که مواد فلزی از آن عبور کرده و باعث واکنش پالس در دستگاه شود.

دامنه میدان بسته به تنظیم دستگاه و نوع فلز شناسایی شده ممکن است متفاوت باشد. برخی از انواع فلزات سریعتر از سایرین شناسایی می شوند. این به نوبه خود ، باعث می شود پالس قطع شود و منجر به صدای بوق هنگام تشخیص فلز می شود.

درک این که چگونه کشف فلز ممکن است به شما در پیشرفت برنامه هایتان کمک کند:

آیا می خواهید گیت فلزیاب را راه اندازی کنید یا از تردد ها نگران هستید؟ اکنون که تصوری در مورد چگونگی و دلیل عدم تشخیص فلز گیت های بازرس بدنی دارید ، برنامه ریزی کنید. بیشتر گیت های بازرسی می توانند انواع مختلف فلز را تشخیص دهند.

به همین دلیل پیشنهاد می شود از پوشیدن لباس یا لوازم جانبی حاوی فلز خودداری کنید. اسلحه ها و چاقوها حاوی فلز هستند ، اما احتمالاً تشخیص آنها آسان تر است ، حتی اگر سعی کنید چنین کالایی را پنهان کنید.

فهرست