گیت کنترل تردد

نمایش 1–10 از 17 نتیجه

گیت ورود و خروج از جمله دستگاه هایی هستند که برای جلوگیری از , شلوغی در مکان های پر ازدحام به کار میرود همانند مترو ,ایستگاه های بی آر تی و …

گیت ورود و خروج مراکز متعدد را کنترل کرده و از جمله وسیله های کاربردی هستند که باعث محدود کردن تردد و کنترل در مناطق مختلف را برای ما امکان پذیر میکند.

شما در مترو ها گیت های مترویی را مشاهده نموده اید که یک نمونه از گیت های کنترل تردد میباشد.

از مزایای مهم گیت کنترل تردد این است که فقط به افراد مجاز اجازه دسترسی و نظارت را میدهد.

کلمه gate در لاتین به معنای دروازه است که برای حفظ امنیت و ایمنی یک مجموعه یا سازمان ساخته میشود.

قیمت گیت کنترل تردد پردازش پارسیان نسبت به کیفیت و کارایی آنها بسیار مناسب است.

گیت کنترل تردد در انواع مختلفی وجود دارد:

گیت کنترل تردد شیشه ای , گیت تمام قد , گیت مترویی , گیت باشگاهی , گیت ورود و خروج

که هر مجموعه با در نظر گرفتن نیاز خود به هرکدام از انواع گیت ها آن را تهیه میکند.

گیت کنترل تردد رابط بین نظم و امنیت است و این معناست که گیت ها طوری ساخته شده اند که سازمان و نیروهای امنیتی به راحتی کنترل روی افراد داشته باشند فرد بتواند به سادگی و با احترام به سمت نیروهای امنیتی هدایت شوند.

قیمت گیت ورود و خروج  پارسیان با توجه به امکانات نسبت به هم رده های خود از درجه کیفی بالایی برخوردار است.

زمانی که افراد از گیت کنترل تردد یا بی ار تی به صورت نفراتی و تکی رد می شوند و مبلغ مشخصی را پرداخت میکنند مانند گیت مترو .  این نشانگر نظم در سازماندهی گیت ها است که هم ورود و خروج افراد را زیر نظر دارند و هم احراز هویت افراد را شناسایی میکنند. و این عمل باعث میشود تردد افراد از نظر نظارتی دقیق تر انجام شود.

گیت کنترل تردد می توانند مانع ورود افراد غیر مجاز شوند یعنی زمانی که فرد پشت گیت قرار میگیرد پس از احراز هویت دستگاه اکسس کنترل تاییدیه ورود فرد انجام نمیشود این قابلیت باعث بالا بردن امنیت در سازمان ها و ایجاد نظم و بازبینی کامل بر رفت و آمد پرسنل را به دنبال دارد.

دسته ای از گیت ها طوری طراحی شده اند که نیاز یه احراز هویت افراد در آن وجود ندارد مثل گیت های شهربازی

اما تعداد و شمارش افراد در آن مهم و الزامی است که گیت کنترل تردد با توجه به نرم افزار اکسس کنترل تعداد افراد را به مدیریت ارجاع میدهد.

دربعضی اماکن افراد روی ریدر کارت و اثر انگشت گیت اکسس کنترل احراز هویت را انجام می دهند نصب این قابلیت باعث میشود تا فرد با اجبار از گیت عبور کند و گیت انتهایی فرد را شناسایی میکند و ورود و خروج هر کاربر در نرم افزار اکسس کنترل ثبت میشود.

فهرست