گیت کنترل تردد

نمایش 1–10 از 17 نتیجه

گیت کنترل تردد یا گیت ورود و خروج از جمله دستگاه هایی است که برای جلوگیری از  شلوغی در مکان های پر ازدحام همانند مترو ,ایستگاه های بی آر تی و ساختمان های اداری و … به کار می رود.

این گیت با کنترل بخش های مختلف، تردد افراد را مدیریت می کند. گیت مترویی مثال خوبی برای عملکرد این محصول می باشد. چرا که سرعت عمل، دقت در باز و بسته شدن درب ها و امکان ارائه دسترسی های مشخص به افراد در فضای شلوغی همچون مترو موجب سازماندهی ورود و خروج افراد می شود.

انواع گیت تردد:

گیت های کنترل تردد یا گیت ورود و خروج انواع مختلفی دارند که در زیر به برخی از آنان اشاره می کنیم؛

  • گیت شیشه ای
  • گیت میله ای ( گیت اهرمی )
  • گیت تمام قد
  • گیت مترویی
  • گیت باشگاهی
  • گیت معلولین ( گیت بار )

هر سازمان باتوجه به نیاز خود یکی از این گیت ها را برای مدیریت تردد افراد انتخاب می نماید. البته قیمت گیت کنترل تردد و هزینه هر کدام از این محصولات با یکدیگر متفاوت هستند و عواملی همچون اندازه، سرعت عملکرد و تعداد پرسنل در قیمت گذاری آن نقش دارند. قیمت گیت کنترل تردد ( گیت ورود و خروج ) پارسیان با امکانات فوق العاده و نسبت به هم رده های خود بسیار مقطوع می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت گیت ورود و خروج با همکاران ما در واحد فروش در ارتباط باشید.

مزایای استفاده از گیت ورود و خروج؛

در واقع گیت های کنترل تردد رابط بین نظم و امنیت هستند. به بیان دیگر گیت ها طوری طراحی می شوند تا یک مجموعه به راحتی کنترل روی ورود و خروج افراد داشته باشد. به طور مثال مدیریت تردد مسافران مترو یا بی آر تی در هنگام پرداخت هزینه بلیط بسیار مهم است. با کمک گیت مترویی به راحتی امکان پرداخت و عبور و مرور افراد فراهم می گردد.

یکی دیگر از مهمترین اهداف خرید گیت ها برای یک سازمان، احراز هویت افراد و صدور مجوز ورود و خروج باتوجه به دسترسی هر فرد می باشد. این بدان معناست که گیت تردد می تواند مانع ورود افراد غیر مجاز شود. حفظ امنیت، دقت در شناسایی افراد و بررسی سوابق تردد پرسنل و مراجعین از دیگر اهداف مهم طراحی این محصول می باشد. در اکثر مواقع گیت ورود و خروج با اتصال به نرم افزار کنترل تردد گزارش های متعددی را به مدیران ارائه می نماید. استفاده از ریدر کارت، دستگاه تشخیص چهره و اثر انگشت نیز در کنار گیت ها برای شناسایی افراد و بررسی مجوز دسترسی آنان، روشی مرسوم می باشد.

اما همه گیت ها برای احراز هویت مورد استفاده قرار نمی گیرند. همانطور که قبلا به آن اشاره شد، برخی از گیت ها برای نظارت بر پرداخت یا نظم بخشی به ازدحام جمعیت طراحی می شوند. مترو، بی آرتی، شهربازی، مجموعه های ورزشی از این دسته هستند. در ادامه انواع محصولات گیت کنترل تردد پارسیان را می توانید در همین صفحه مشاهده نمایید.

فهرست