گیت بازرسی (فلزیاب)

نمایش دادن همه 11 نتیجه

گیت بازرسی چیست؟

گیت بازرسی یا گیت فلزیاب ابزاری قدرتمند برای بازرسی و کنترل تردد افراد به هنگام ورود و خروج است. از این تجهیزات برای کشف انواع سلاح کمری گرم و سرد، گوشی همراه، قطعات فلزی و اشیا گرانبها یا غیرمجاز استفاده می‌شود.

این دستگاه با کاربری منحصربه‌فرد و با تکیه بر عملکرد قوی سنسورهای موجود در بدنه، وظیفه شناسایی هریک از این اشیا را برعهده دارد. با کمک این محصول، شناسایی فلزات حتی در اندازه‌های بسیار کوچک به‌راحتی صورت گرفته و از ازدحام جمعیت در ورودی گیت یا ساختمان‌ها جلوگیری می‌شود.

نکته حائز اهمیت گیت بازرسی بدنی ، امکان تنظیم ضریب حساسیت برای تشخیص فلزات مختلف است. در مجموعه‌های مختلف باتوجه به قوانین مورد نظرشان، ممکن است ورود یا خروج اشیای مختلفی غیرقانونی تلقی شود. از این رو قابلیت تنظیم حساسیت نسبت به تشخیص اشیای فلزی مزیتی کاربردی خواهد بود.

مهمترین عامل دسته‌بندی انواع گیت بازرسی فلزیاب بر چه اساسی است؟

عملکرد گیت باتوجه به نقاط حساس یا تعداد زون به مدل‌های مختلف تقسیم می‌شود. تعداد زون هر گیت نشان‌دهنده تعداد نقاط حساس موجود در بدنه آن است. به طور مثال دستگاه  18 زون، دارای 18 نقطه حساس برای تشخیص فلز همراه افراد موقع تردد از گیت می‌باشد. قطعا گیت‌هایی با 33 زون، نقاط را با تفکیک بیشتری نمایش خواهند داد. سنسورهای موجود در دیواره گیت در برابر فلزهایی با آلیاژهای مختلف حساسیت یکسانی ندارند، پس برای شناسایی دقیق این اشیا بهتر است از گیت‌هایی با حساسیت بالاتر استفاده نمود.

حفظ سلامتی افراد در هنگام عبور از گیت نیز نکته‌ بسیار مهمی است. انواع گیت فلزیاب ارائه‌شده توسط شرکت فناوری هوشمند پارسیان با میزان ولتاژ پایین و در عین حال دقت بالای خود هیچ‌گونه خطری برای سلامتی افراد ندارد.

انواع دستگاه بازرسی بدنی

استفاده همزمان گیت بازرسی و دستگاه ایکس ری با هدف افزایش امنیت

اکثر افراد هنگام ورود یا خروج به یک سازمان به‌همراه خود یک کیف دستی یا تلفن همراه دارند که به دلیل حجم زیاد فلز به‌کاررفته در آن‌ها،  تشخیص اشیاء دیگر با مشکل مواجه می‌گردد. به همین دلیل در اکثر مواقع در كنار انواع گیت فلزیاب بازرسی ، از مدل‌های مختلف دستگاه ایکس ری X-ray  استفاده می‌شود. با این راهکار کیف از داخل گیت عبور نکرده و به صورت مجزا وسایل داخل آن بازرسی می‌گردد.

گیت های بازرسی فلزیاب را در چه محل‌هایی نصب نکنیم؟

در تعیین مکان استقرار گیت نیز شرایط امنیتی و حفاظتی مهم است. همین‌طور عوامل فیزیکی و محیطی متعددی هستند که باید به آن توجه همه‌جانبه شود. به طور مثال گیت ها نباید در نزدیکی تجهیزات الکترونیکی که میدان مغناطیسی یا امواج و فرکانسی قوی در ابعادی وسیع دارند، نصب شوند. چرا این کار خطای تشخیص را افزایش خواهد داد. همواره برای نصب گیت بازرسی فلزیاب از همکاران ما در گروه فناوری هوشمند پارسیان مشاوره بگیرید.

همچنین از نصب دستگاه بازرسی بدنی در نزدیکی کابل‌های برق فشارقوی، ترانسفورمرهای مبدل، مانیتور، اتاقک پست برق و کنترل دوربین‌های مداربسته خودداری نمایید. نکته بعدی بررسی مقدار فلز به‌کاررفته در کف، سقف و دیوارهای اطراف گیت می‌باشد. حفظ فاصله مناسب با فلزات ثابت یا متحرک موجود در اطراف دیواره گیت همچون درب‌های اتوماتیک و پنجره‌ها از نکات حائز اهمیت نصب گیت است.

موارد استفاده از انواع گیت فلزیاب در سازمان‌ها:

از گیت های بازرسی فلزیاب در اماکن مختلف استفاده می‌شود. هر مجموعه‌ای که در ورودی ساختمان خود نیاز به کنترل تردد و بازرسی بدنی افراد دارد از این دستگاه استفاده می‌نماید. سازمان‌های دولتی و ارگان‌های نظامی، فرودگاه، خطوط مرزی، کارخانجات، دفاتر مقامات عالی رتبه کشوری، انبارها و … از این دسته اماکن هستند.

موارد استفاده گیت فلزیاب بازرسی

گیت بازرسی فرودگاهی :

یکی از برجسته‌ترین کاربردهای گیت‌های بازرسی فلزیاب در فرودگاه ها است. با کمک این تجهیزات عبور و مرور مسافران با دقت بالایی بررسی شده و از بروز حوادث متعدد جلوگیری می‌شود. برای معرفی بهتر گیت فرودگاهی می‌توان به اتصال با دیگر تجهیزات بازرسی بدنی و کنترل تردد اشاره کرد. این گیت امکانات فوق‌العاده ای در اختیار کاربران و مدیران قرار داده و علاوه بر رفع مشکل ازدحام جمعیت و اختلال در نظم محیطی، امنیت را برقرار می‌نماید. برای آشنایی با دیگر مزایا و عملکرد گیت بازرسی فرودگاه با همکاران ما در گروه فناوری هوشمند پارسیان تماس گرفته و عملکرد آن را به صورت حضوری تست کنید.

قیمت گیت فلزیاب

خرید این دستگاه برای سازمان‌ها همواره با چالش‌های مختلفی همراه بوده است. انتخاب برند مطمئن، عملکرد قابل قبول، خدمات و پشتیبانی دستگاه و از همه مهم‌تر قیمت گیت فلزیاب از این دسته چالش‌ها هستند. قبل از خرید گیت حتما علت خرید و بودجه مورد نظر خود را مشخص نمایید. سپس بر این اساس اقدام به بررسی مدل‌های مختلف، امکانات و ویژگی هر برند نمایید.

در انتها از امکان برقراری اتصال گیت بازرسی بدنی به دیگر تجهیزات بازرسی سازمان خود اطمینان حاصل کنید. فراموش نکنید لزوما قیمت ارزان یا گران یک دستگاه، نشانه عملکرد مورد تایید آن نیست. پس قبل از خرید گیت فلزیاب با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید. انواع گیت فناوری هوشمند پارسیان با کاربری و امکانات متعدد، مناسب استفاده در سازمان‌ها و شرکت‌های متوسط و بزرگ است. هر یک از محصولات همراه با خدمات پس از فروش و گارانتی به مشتریان گرامی ارائه می‌شوند.

نکات مهم قبل از خرید گیت بازرسی:

  • بررسی امکانات و ویژگی‌های گیت
  • تعیین بودجه مورد نظر قبل از خرید
  • آشنایی با مدل‌های گوناگون از برندهای مختلف
  • بررسی قیمت‌های هر گیت باتوجه به امکانات آن
  • حصول اطمینان از ارائه گارانتی، خدمات پس از فروش و پشتیبانی

گیت بازرسی فرودگاهی

سوالات متداول:

برای تهیه گیت بازرسی در هر سازمان نیاز به مجوز خاصی هست؟

نه نیاز به مجوز خاصی نخواهید داشت. این دستگاه نیازمند استاندارد رادیویی هست که قبلا توسط پارسیان اخذ شده است.

آیا استفاده از گیت بازرسی فرودگاهی برای سلامتی مسافران مضر است؟

خیر میزان ولتاژ مورد استفاده در انواع گیت‌های پارسیان بسیار پایین است و هیچ‌گونه خطری برای سلامتی افراد ندارد. اما نیاز است بانوان باردار قبل از تردد با مامورین حراست هماهنگی لازم را انجام دهند.

برای نصب گیت ، نیاز به فضای خاصی هست؟ منظورم امکانات شبکه و اینترنت هست؟

خیر فقط نیاز به برق خواهید داشت، همچنین در شعاع نیم متری دستگاه نباید تجهیزات فلزی دیگر باشد که عملکرد بهتری را شاهد باشید.

لیست قیمت گیت های فلزیاب بازرسی

لیست قیمت گیت فلزیاب (گیت بازرسی)

مدل قیمت (تومان) وضعیت موجودی
گیت بازرسی فلزیاب ZK-D2180S

D2180S

105.000.000 موجود
محصول چین
18 زون
گیت بازرسی فلزیاب ZK-D2180S

318

CALL موجود
مونتاژ ایران
18 زون
گیت فلزیاب بازرسی D4330

D4330

145.000.000 موجود
محصول چین
33 زون
گیت بازرسی فلزیاب ZK-D2180S

645

145.000.000 موجود
مونتاژ ایران
45 زون
فهرست