کنترل دسترسی آسانسور

مشاهده همه 3 نتیجه

سیستم هوشمند آسانسور قابلیت محدود سازی تردد بوسیله کارت ،اثر انگشت و… را به مراجعین میدهد علاوه بر آن میتوان به وسیله نرم افزار تردد افراد را محدود نمود.

با استفاده از کنترل هوشمند آسانسور می توان استفاده از آسانسور را کنترل و مدیریت نمود به طور مثال اینکه افراد خاصی در زمان خاصی می توانند از اسانسور استفاده کنند همچنین می توان از استفاده بعضی از ساکنین و افراد در زمان خاص جلوگیری کرد ( مثل ندادن پرداخت شارژ در ساختمان مسکونی) و یا محدود نمودن تردد افراد به طبقات خاص ویژگی های سیستم اکسس کنترل اسانسور می باشد.

سیستم کنترل تردد آسانسور پیشرفته و به روز می باشد.

سیستم کنترل تردد پیشرفته این سیستم دارای نرم افزار ویندوز و اندروید بوده و امکانات کاملی جهت کنترل دسترسی اسانسور ارائه می نماید. تجهیزات کنترل تردد و کنترل دسترسی امکانات مختلف و بروزی را برای اکسس کنترل اسانسور در اختیار میگذارد.

از مزایای دستگاه اکسس کنترل آسانسور :

  • قفل کردن دستگاه و درصورت نیاز
  •   استفاده نکردن از اسانسور و همینطور غیر فعال کردن دسترسی گروهی از افراد یا یک واحد از ساختمان همچنین آزاد کردن دستگاه
  •  امکان استفاده از اسانسور برای همه ساکنین 
  • غیر فعال کردن دسترسی هر فرد خاص و تعریف زمان مجاز استفاده از اسانسور 

یکی دیگر از امکانات ویژه و منحصر به فرد دستگاه اکسس کنترل اسانسور این می باشد که دکمه احضار کردن آسانسور غیر فعال شده و یک دستگاه کارت خوان در کنار آن نصب میشود و شخص با زدن کارت و یا وارد نمودن رمز می توانند اسانسور را احضار کند.

با استفاده از انواع محصولات کنترل تردد و دسترسی  از راه های زیر مثل:

*اپلیکیشن موبایل (WiFi)

*کارت یا تگ بدون تماس

*اثر انگشت

 *ریموت

 *کد یا رمز

آسانسور را احضار کرد.

ویژگی های دیگر دستگاه کنترل هوشمند آسانسور این است که در حالتی که دستگاه کنترل دسترسی درطبقات داخل کابین نصب شده و با زدن کارت یا رمز و یا همه روشهای گفته شده دکمه انتخاب طبقات فعال شده و فرد می تواند طبقه مورد نظر را انتخاب نماید.

این ویژگی زمانی وجود دارد که بخواهیم انتخاب طبقه برای هر فرد را محدود به یک یا چند طبقه محدود کنیم

دستگاه کنترل تردد آسانسور در ساختمان های دارای کاربرد مسکونی و اداری می توان استفاده از اسانسور را محدود به ساکنین نمود.در ساختمان های اداری می توان یک یا چندین آسانسور را محدود به پرسنل خاص نمود.

می توان تعیین کرد نمود که هر فرد میتواند به کدام طبقه برود.در ساختمانهای مسکونی می توان دسترسی واحدهایی که شارژ پرداخت نکرده اند غیر فعال نمود.محدود نمودن دسترسی اسانسور می تواند باعث افزایش امنیت ساختمان گردد.

فهرست