گیت سه شاخه ( گیت میله ای )

در حال نمایش 2 نتیجه

گیت سه شاخه ( گیت میله ای ) یکی از انواع مدل‌های گیت اهرمی است. از این گیت برای مدیریت عبور و مرور افراد در یک سازمان یا کسب و کار استفاده می شود. با ورود محصولات حوزه بازرسی و کنترل تردد افراد بی‌شک تحولات بسیاری در نظارت و حراست هر نهاد رخ داده است.

گیت سه شاخه نیز با هدف سهولت در کنترل تردد مراجعین و یا پرسنل با کیفیت بالایی به بازار عرضه گردیده است. با کمک این محصول پذیرش میهمانان ، مراجعین و کارکنان هر سازمان با دقت فوق‌العاده‌ای صورت می‌گیرد. حتی در شلوغ‌ترین ساعات کاری یک سازمان، با تکیه بر فناوری کنترل‌ کننده و آزمایش شده گیت میله ای ، عبور افراد به راحتی انجام خواهد شد.

گیت میله ای ؛ سریع، قابل اعتماد با کاربری آسان

مجموعه‌های بسیاری هنگام ورود و خروج افراد، نیازمند کنترل و نظارت آنان هستند و برای صدور مجوز عبور باید اقداماتی را در کمترین زمان ممکن انجام دهند. گیت سه شاخه ( گیت میله ای ) علاوه بر سرعت عمل بالا، قادر به احراز هویت افراد و صدور مجوز عبور آنان می‌باشد. به این معنی که این گیت با انواع دستگاه‌ های اکسس کنترل و حضور و غیاب قابل ارتباط گیری است. این گیت اهرمی با انواع دستگاه شناسایی کارت و دستگاه تشخیص چهره سازگار می‌باشد.

امکانات گیت کنترل تردد میله ای :

گیت سه شاخه ( گیت میله ای ) در مواقع اضطراری ، قادر به جمع‌کردن میله های خود بوده و از این طریق مسیری ایمن برای فرد را باز می‌نماید. به لطف فناوری این دستگاه، عملکرد قابل اعتماد و سریعی را شاهد خواهید بود. همچنین پس از رفع شرایط اضطراری، توسط پرسنل مجاز ، گیت به وضعیت عادی خود تنظیم می‌شود.

مزایای گیت اهرمی :

  • کاربری آسان
  • دقت و سرعت عمل بالا
  • امکان نصب  روی سطوح مختلف
  • قابل استفاده در فضای بیرونی ساختمان
  • بی‌نیاز به فضای خیلی بزرگ برای نصب
  • ساخته‌شده از استیل ضد زنگ ، مقاوم و کم‌مصرف
  • قادر به چرخش آنی و مداوم میله ها با کمک قدرت بدن انسان
  • دارای گزینه بازگشایی میله ‌ها در وضعیت اضطراری و بازگشت به وضعیت قبلی

گیت سه شاخه ( گیت میله ای ) برای استفاده در ورودی ساختمان‌های اداری، تاسیسات صنعتی، بانک‌ها و موسسات مالی، کلیه ارگان‌ها و نهادهایی که نیاز به احراز هویت افراد هنگام ورود به مجموعه را دارند، گزینه بسیار مناسبی است.

گیت کنترل تردد میله ای ( اهرمی ) TS1000 و گیت نفر رو TS2000 از سری گیت‌های پرطرفدار انواع گیت ورود و خروج است که توسط گروه فناوری هوشمند پارسیان به بازار عرضه شده است.

فهرست