گیت باشگاهی

گیت تردد باشگاه

امروزه به دلیل استقبال بیش از اندازه مردم از باشگاه بدنسازی و تناسب اندام باشگاه ها مراجعه کنندگان زیادی دارند که چند برابر بیشتر از گذشته شده است که مدیران باشگاه با توجه به مدرن بودن شرایط جامعه امروزی باید به به روز بودن دستگاه ها توجه کرده و اقدام کنند تاهم بتوانند مدیریت بهتری بر روی باشگاه داشته باشند هم باعث جذب مشتری بیشتری شود.

هدف از گفتن این نکته این بود که با توجه به پیشرفت و الکترونیکی شدن دستگاهها و هم استقبال بیش‌ازحد کاربران از باشگاه بدن‌سازی، این مکان نیاز به کنترل بیشتری دارد

یک باشگاه ورزشی چند منظوره را درنظر بگیرید که هر بخش توسط مدیر خود اداره شده یعنی در بعضی از روزها ورزشهای مثل تکواندو در روزهای بعد سانس بعد از ظهر ورزشهایی از قبیل جودو و یا غیره انجام میگیرد با این وجود که سانس صبح مختص بانوان است ولی از یک فضا استفاده می کنند.

مزایای گیت باشگاهی

در حقیقت کنترل کردن ورود و خروج در این شرایط سخت است که با به کار گرفتن نیروی انسانی برای نظارت این قبیل کارها مسلماً دچار خطا و اشتباه خواهد شد.

مدیریت باشگاه با نام کاربری و رمز اختصاصی خود وارد نرم افزار شده و برای اعضای خود کارت عضویت صادر نموده و ساعات مجاز ورود و نیز اعتبار کارت را تعیین و توسط دستگاه کد کننده کارت، برای هر عضو کارت عضویت صادر می کنند.

گیت باشگاهی نصب شده در ورودی باشگاه در هنگام مراجعه فرد به باشگاه در صورتی که در زمان روز و ساعت مجاز مراجعه نموده و نیز کارت او دارای اعتبار باشد اجازه ورود گیت باشگاه باز می گردد داده و در غیر اینصورت با آلارم اختصاصی مانع ورود فرد به باشگاه می گردد.

گیت ورود و خروج باشگاهی این قابلیت را دارد که گزارش مالی را به صورت روزانه هفتگی و ماهانه در اختیار مدیریت قرار دهد.

همچنین اگر فردی دارای کارت عضویت نبوده میتواند با گرفتن کارت شارژی با مبلغ مورد نظر آن را شارژ نموده و به تعداد دفعات با هر ورود و خروج از آن کارت استفاده نموده و در پایان زمانی که کارت فاقد موجودی باشد روی صفحه گیت ورود و خروج باشگاه عدم موجودی را نشان داده و مانع از ورود به فرد به باشگاه می شود

گیت باشگاهی مناسب و سریع که مجهز به نرم افزار و تجهیزات لازم برای کنترل اشتراک باشگاه بصورت هوشمند از جمله وسایل مورد نیاز باشگاه می باشد.

قیمت گیت ورود خروج باشگاهی پارسیان با توجه به کیفیت ساخت آن مقرون به صرفه برای باشگاه ورزشی در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست