شرکت ZKTECO

نگاهی کوتاه به شرکت ZKTECO:

بنیانگذاران زد کی تکو از سال 1998 برنامه ریزی و تلاش خود را برای تحقیق مستقل و توسعه الگوریتم های تایید بیومتریک و تولید SDK شناسایی بیومتریک، که به طور گسترده در زمینه های امنیت رایانه و حوزه تشخیص هویت استفاده می شود آغاز نمودند. با افزایش تنوع محصول توسعه مداوم و عرضه نرم افزار های کاربردی متعدد در بازار، تیم به تدریج با طراحی سیستم تأیید هویت و سیستم هوشمند امنیتی که بر اساس تکنیک های سنجش بیومتریک عمل میکند کار خود را شروع و ساخت آنها در دستور کار خود قرار داد،

تاریخچه تاسیس :

شرکت زد کی تکو به طور رسمی در سال 2007 ثبت شد و در حال حاضر یک شرکت معتبر جهانی در زمینه مدیریت سیستم های کنترل تردد است و دارای اختراع های متعدد  و مالکیت انحصاری در برخی محصولات بوده این شرکت به 6 سال متوالی به عنوان شرکت مدرن در این حوزه و بهترین شرکت از نظر امنیتی برگزیده شده است.

تولیدات این شرکت :

تولید این شرکت بیش از 15 میلیون دستگاه است. که 60 درصد از محصولات دستگاه های حضور و غیاب zkteco  و 30 درصد محصولات کنترل دسترسی و 10 درصد محصولات دیگر مانند سیستم های بیومتریک ، فلزیاب ، گیت کنترل تردد ، گشت و نگهبانی و… است و گردش مالی این شرکت حدود 200 بیلیون یورو است.

نیروی انسانی:

در حال حاضر شرکت در سراسر جهان 3500 کارمند دارد که قریب به 1000 کارمند در بخش تحقیق و توسعه فعالیت دارند. شرکت در دونگوان وشیاومن مستقراست که دفتر مرکزی دونگوان متعلق به خطوط مدرن تولیدی است، دفتر مرکزی شیاومن متمرکز بر توسعه نرم افزار و مرکز نوآوری این شرکت است.

فعالیت شرکت ZKTECO در نقاط مختلف:

این شرکت دارای مراکز مختلف تحقیق و توسعه، طراحی و نوآوری درکالیفرنیا (Silicon Valley)، اروپا، کره جنوبی، دالیان، شنزن، هانگزو و غیره است.

 

نمونه هایی از دستگاه های حضور غیاب و دیگر محصولات عرضه شده در ایران توسط شرکت ZKTECO:

مدل UFACE ، K30 ،K40،K14 ،UA300 ،UA400 ،MB20،MB2000 ،F22  ،FR1200 ، G3 ،   INBIO ، P160 ، IN ،2180،4330، D100  ، D180 ، sc105 ، LX

2 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

  • سلام. من. سید رحمت. هاشمی.
    کارمند. شرکت. Zk در افغانستانم. اگه. در ایران مهاجر بشی میتوانم. در این شرکت در ایران فعالیت بکنم یا خیر

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست