ریدر کارتی

نمایش یک نتیجه

ریدر کارتی چیست؟

ریدر کارتی ، سخت‌افزاری برای اسکن کارت‌های هوشمند Mifare و حاوی اطلاعاتی از قبیل امتیازات دسترسی، شماره حساب‌ها و موارد دیگر هستند. کارت اعتباری، کارت باشگاه و یا کارت‌های شخصی که حاوی اطلاعات کدگذاری‌ بر روی چیپ باشند، به‌راحتی توسط ریدرهای کارتی اسکن می‌شوند.

همانطور که گفته شد ریدرها انواع مختلفی داشته و هر یک باتوجه به نیاز کاربران کدگذاری می‌شوند. به طور مثال، از این دستگاه برای بررسی اطلاعات اختصاصی هر خودرو در مقابل درب ورودی پارکینگ و یا هنگام تردد افراد در مجموعه‌های ورزشی، ساختمان‌های اداری و انبارها استفاده ‌می‌شود. ریدر کارتی ضد آب بوده و امکان نصب در محیط‌های بیرونی و فضاهای خارجی را دارد. از این رو برای به‌کارگیری و مدیریت پارکینگ بسیار مناسب خواهد بود.

مزایای ریدرهای کارتی :

با استفاده از ریدر کارتی امکان کنترل تردد افراد، خودرو و کالا به‌صورت حرفه‌ای فراهم می‌گردد. سرعت و دقت اسکن اطلاعات کارت‌های Mifare بسیار چشمگیر است. این دستگاه، کارت‌های هوشمند با فرکانس ۱۲۵کیلوهرتز را پشتیبانی می‌کند. نمایش خطا و یا درستی سیگنال خارجی نکته مهمی است که توسط ریدر کارتی مورد بررسی قرار می‌گیرد. همچنین در پشت دستگاه، دو حسگر برای جلوگیری از دزدیده‌شدن آن تعبیه گردیده است و دارای پورت وایگند جهت اتصال با دستگاه کنترل دسترسی می‌باشد.

امروزه با کمک محصولات نوینی همچون ریدرهای کارتی و تجهیزات اتوماسیون پارکینگ، مدیریت پارکینگ به بهترین شکل ممکن صورت می‌پذیرد. امکان اتصال کلیه تجهیزات هوشمندسازی پارکینگ توسط گروه پردازش پارسیان فراهم گردیده است. نصب و راه‌اندازی محصولات بسیار ساده می‌باشد. برای آشنایی با جزئیات محصول روی تصویر کلیک کنید.

فهرست